PŮJČOVNA / CENÍK / REZERVACE

Jedno z nejvýkonnějších elektrokol na trhu s 29 koly. Má velice kvalitní hliníkovou konstrukci a špičkové nastrojení komponenty Shimano XT . Pohon BOSCH Performance dodává výborný výkon. Geometrie rámu jvhodná pro muže i ženy. Toto kolo je myšleno jako to, které to "všechno odtáhne". Má nainstalovaný čep pro dětský vozík CROOZER. Velikost rámu 51 cm je vhodná pro výšku postavy 175 až 187 cm. K tomuto stroji je k dispozici nabíječka 4 A, takže většinové dobití trvá relativně krátkou dobu. Orientační pořizovací cena: 75.000,-Kč. 

Jedno z nejvýkonnějších elektrokol na trhu s 27,5 koly. Má velice kvalitní hliníkovou konstrukci a špičkové nastrojení komponenty Shimano XT . Geometrie rámu je vhodná pro muže i ženy. Pohon BOSCH Performance CX dodává výborný výkon. Velikost rámu 19 palců je vhodná pro výšku postavy 165 až 180 cm, nicméně i 180 cm chlap jako já se na něm dobře sveze. K tomuto stroji je k dispozici nabíječka 4 A, takže většinové dobití trvá relativně krátkou dobu. Orientační pořizovací cena: 78.000,-Kč. 

Jedno z nejlepších celoodpružených elektrokol éry posledních let s 29 koly. Má velice kvalitní hliníkovou konstrukci a špičkové nastrojení komponenty Shimano XT, včetně brzd. Je doplněno špičkovými koly  DT Swiss. Geometrie rámu je vhodná pro muže i ženy. Jeho hmotnost 21,5 Kg je na poli elektrokol jedna z nejnižších!  Pohon YAMAHA dodává výborný výkon a značný dojezd. Jako jedno z mála elektrokol se středovým pohonem neklade jezdci žádný odpor při nulové asistenci. Zážitek z jízdy v terénu je přímo božský! Velikost rámu 19 palců je vhodná pro výšku postavy 160 až 182 cm. K tomuto stroji je k dispozici nabíječka 4 A, takže většinové dobití trvá relativně krátkou dobu. Orientační pořizovací cena: 115.000,-Kč. 


Jedno z nejvýkonnějších elektrokol na trhu s 27,5 koly. Má velice kvalitní hliníkovou konstrukci a solidní nastrojení komponenty Shimano Deore. Geometrie rámu je vhodná pro muže i ženy. Pohon BOSCH Performance CX dodává špičkový výkon. Velikost rámu 18 palců je vhodná pro výšku postavy 158 až 178 cm. K tomuto stroji je k dispozici nabíječka 4 A, takže většinové dobití trvá relativně krátkou dobu. Orientační pořizovací cena: 53.000,-Kč.

CROOZER je dle mého výběru ideální vozík pro Vaše děti. Má velice robustní konstrukci a hlavně hodně prostoru pro dítě i pro zavazadla. K dispozici máme kompletní set včetně předního kola pro jízdu na bruslích a malého otočného kolečka pro pohyb ve městě. Součástí vozíku je vložka pro děti do 2 let. Orientační pořizovací cena: 15.000,-Kč. 


DĚTSKÁ SEDAČKA RÖMER
DĚTSKÁ SEDAČKA RÖMER

Dětská sedačka Römer má velice precizně provedenou konstrukci. Pro dítě naleznere optimální polohu pro jízdu, díky polohovatelné opěrce zad a nastavitelným opěrkám nožiček. Hmotnost sedačky je pro rodiče velice příznivá a její nosnost od 9 do 22 kg je velice univerzální. Předpokládaný věk dítěte je od 9 měsíců do 4 let. Pořizovací cena: 3.600,-Kč


PŘI ZAPŮJČENÍ JAKÉHOKOLIV VYBAVENÍ SE NA TOTO SKLÁDÁ  JISTINA V NÁSLEDUJÍCÍ VÝŠI:


ELEKTROKOLO: 5.000,-Kč     

DĚTSKÝ VOZÍK: 5.000,-Kč     

DĚTSKÁ SEDAČKA: 2.000,-Kč


Uvedená částka slouží jako jistina v případě poškození a je z ní hrazena úhrada následné opravy. V případě vrácení vybavení bez poškození, vrací se složená záloha dle předchozí domluvy. Platby vratné zálohy na zapůjčení kola preferujeme předem převodním příkazem na účet u FIO banky, nebo v nouzi hotově na místě předáníCENY ZAPŮJČENÍ ELEKTROKOL

Cena 650,-Kč/den (3 dny a více)

Půjčovné elektrokola na jeden den od pondělí do neděle 850,-Kč až 1050,-Kč (Haibike)

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 9.00 a 17.00 hodinou od pondělí do neděle.

Půjčovné elektrokola na celý víkend 1450,-Kč až 1850,-Kč (Haibike)

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 17.00 hodinou v pátek a 8.00 hodinou v pondělí

Půjčovné elektrokola na 3 a více dnů 650,-Kč až 850,-Kč (Haibike) za den

Zapůjčení a vrácení na naší adrese dle vzájemné dohody.

Půjčovné elektrokola na týden a více dle dohody

CENY DALŠÍHO VYBAVENÍ A SLUŽEB

Půjčovné dětského vozíku na den 350,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 9.00 a 17.00 hodinou

Půjčovné dětské sedačky na den 350,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 9.00 a 17.00 hodinou

Půjčovné obytného přívěsu na den 1500,-Kč

Minimální doba zapůjčení je 5 dnů

Přistavení a svoz zapůjčeného vybavení  600,-Kč

Individuálně lze dojednat odvaz zapůjčeného vybavení na místo pobytu, nebo start Vašeho výletu. Uvedená částka platí do 25 km od naší adresy. Nad tuto vzdálenost lze dojednat individuálně. Stejně tak při odvozu většího počtu kol na více dní!

Svoz z trasy

V případě potřeby se na nás obraťte a my se Vás pokusíme zachránit z vašeho cyklovýletu

Průvodce po Kokořínsku

Rádi Vám pomůžeme s plánováním tras výletů, návštěvou zajímavých míst, ubytováním v naší oblasti. 


BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY

Po mnoha mně nepochopitelných odmítnutí platby kartou na našich oblíbených místech jsme se rozhodli, že veškeré platby za služby u nás budou probíhat naopak POUZE touto formou. Pro naše zákazníky se jedná o nejbezpečnější a nejférovější způsob platby. Disponujeme mobilním terminálem, takže lze platit kdekoliv na místech s pokrytím GSM signálem. 

Rezervace elektrokol ON-LINE