PŮJČOVNA / CENÍK / REZERVACE

Jedno z nejvýkonnějších elektrokol na trhu s 29 koly. Má velice kvalitní hliníkovou konstrukci a špičkové nastrojení komponenty Shimano XT . Pohon BOSCH Performance dodává výborný výkon. Geometrie rámu jvhodná pro muže i ženy. Toto kolo je myšleno jako to, které to "všechno odtáhne". Má nainstalovaný čep pro dětský vozík CROOZER. Velikost rámu 51 cm je vhodná pro výšku postavy 175 až 187 cm. K tomuto stroji je k dispozici nabíječka 4 A, takže většinové dobití trvá relativně krátkou dobu. Orientační pořizovací cena: 75.000,-Kč. 


Jedno z nejvýkonnějších elektrokol na trhu s 27,5 koly. Má velice kvalitní hliníkovou konstrukci a špičkové nastrojení komponenty Shimano XT . Geometrie rámu je vhodná pro muže i ženy. Pohon BOSCH Performance CX dodává výborný výkon. Velikost rámu 19 palců je vhodná pro výšku postavy 165 až 180 cm, nicméně i 180 cm chlap jako já se na něm dobře sveze. K tomuto stroji je k dispozici nabíječka 4 A, takže většinové dobití trvá relativně krátkou dobu. Orientační pořizovací cena: 78.000,-Kč. 

Jedno z nejvýkonnějších elektrokol na trhu s 27,5 koly. Má velice kvalitní hliníkovou konstrukci a špičkové nastrojení komponenty Shimano XT. Geometrie rámu je vhodná pro muže i ženy. Pohon BOSCH Performance CX dodává výborný výkon. Velikost rámu 17 palců je vhodná pro výšku postavy 155 až 170 cm. K tomuto stroji je k dispozici nabíječka 4 A, takže většinové dobití trvá relativně krátkou dobu. Orientační pořizovací cena: 78.000,-Kč. 


Jedno z nejvýkonnějších elektrokol na trhu s 27,5 koly. Má velice kvalitní hliníkovou konstrukci a solidní nastrojení komponenty Shimano Deore. Geometrie rámu je vhodná pro muže i ženy. Pohon BOSCH Performance CX dodává špičkový výkon. Velikost rámu 18 palců je vhodná pro výšku postavy 158 až 178 cm. K tomuto stroji je k dispozici nabíječka 4 A, takže většinové dobití trvá relativně krátkou dobu. Orientační pořizovací cena: 53.000,-Kč.

CROOZER je dle mého výběru ideální vozík pro Vaše děti. Má velice robustní konstrukci a hlavně hodně prostoru pro dítě i pro zavazadla. K dispozici máme kompletní set včetně předního kola pro jízdu na bruslích a malého otočného kolečka pro pohyb ve městě. Součástí vozíku je vložka pro děti do 2 let. Orientační pořizovací cena: 15.000,-Kč. 


DĚTSKÉ SEDAČKY RÖMER
DĚTSKÉ SEDAČKY RÖMER

Dětská sedačka Römer má velice precizně provedenou konstrukci. Pro dítě naleznere optimální polohu pro jízdu, díky polohovatelné opěrce zad a nastavitelným opěrkám nožiček. Hmotnost sedačky je pro rodiče velice příznivá a její nosnost od 9 do 22 kg je velice univerzální. Předpokládaný věk dítěte je od 9 měsíců do 4 let. Pořizovací cena: 3.600,-Kč


PŘI ZAPŮJČENÍ JAKÉHOKOLIV VYBAVENÍ SE NA TOTO SKLÁDÁ  JISTINA V NÁSLEDUJÍCÍ VÝŠI:


ELEKTROKOLO: 5.000,-Kč     

DĚTSKÝ VOZÍK: 5.000,-Kč     

DĚTSKÁ SEDAČKA: 2.000,-Kč


Uvedená částka slouží jako jistina v případě poškození a je z ní hrazena úhrada následné opravy. V případě vrácení vybavení bez poškození, vrací se složená záloha dle předchozí domluvy. Platby vratné zálohy na zapůjčení kola preferujeme předem převodním příkazem na účet u FIO banky, nebo v nouzi hotově na místě předáníCENY ZAPŮJČENÍ ELEKTROKOL OD 465,- Kč/den

Půjčovné elektrokola na jeden den od pondělí do neděle 650,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 9.00 a 17.00 hodinou od pondělí do neděle.

Půjčovné elektrokola na celý víkend 1290,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 17.00 hodinou v pátek a 9.00 hodinou v pondělí

Půjčovné 2 ks elektrokol na celý víkend, nebo dva dny 2490,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 17.00 hodinou v pátek a 9.00 hodinou v pondělí

Půjčovné elektrokola na týden 3490,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese dle vzájemné dohody, doba zápůjčky 7 po sobě jdoucích dnů. 499,- Kč/den

Půjčovné elektrokola na dva týdny 6490,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese dle vzájemné dohody, doba zápůjčky 14 po sobě jdoucích dnů. 465,- Kč/den

CENY DALŠÍHO VYBAVENÍ A SLUŽEB

Půjčovné dětského vozíku na den 350,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 9.00 a 17.00 hodinou

Půjčovné dětské sedačky na den 250,-Kč

Zapůjčení a vrácení na naší adrese mezi 9.00 a 17.00 hodinou

Půjčovné obytného přívěsu na den 1100,-Kč

Minimální doba zapůjčení jsou tři dny (víkend)

Přistavení a svoz zapůjčeného vybavení  600,-Kč

Individuálně lze dojednat odvaz zapůjčeného vybavení na místo pobytu, nebo start Vašeho výletu. Uvedená částka platí do 25 km od naší adresy. Nad tuto vzdálenost lze dojednat individuálně.

Svoz z trasy

V případě potřeby se na nás obraťte a my se Vás pokusíme zachránit z vašeho cyklovýletu

Průvodce po Kokořínsku

Rádi Vám pomůžeme s plánováním tras výletů, návštěvou zajímavých míst, ubytováním v naší oblasti. 


BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY

Po mnoha mně nepochopitelných odmítnutí platby kartou na našich oblíbených místech jsme se rozhodli, že veškeré platby za služby u nás budou probíhat naopak POUZE touto formou. Pro naše zákazníky se jedná o nejbezpečnější a nejférovější způsob platby. Disponujeme mobilním terminálem, takže lze platit kdekoliv na místech s pokrytím GSM signálem. 

Rezervace elektrokol ON-LINE

V případě zrušení rezervace méně než dva dny před rezervovaným datem vypůjčení, je storno poplatek roven 100 % častky za vypůjčení.